header logo

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXV Niedziela Zwykła - 20 września 2020 r.

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone na budowę naszej świątyni. Msza św. za wszystkich ofiarodawców dzisiaj o godz. 19:30.

2. W tygodniu pół godziny przed wieczorną Mszą św. zapraszamy na adorację w ciszy jako dziękczynienie za dar św. Jana Pawła II, w intencjach Ojczyzny, Kościoła i własnych. Na zakończenie odmawiamy dziesiątkę różańca św. i litanię do św. Jana Pawła II.

3. W środę zapraszamy na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Jacka.

4. Rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii świętej z naszej parafii zapraszamy na spotkanie 28 września br. (poniedziałek), na godz. 18:30. Ze względu na sytuację pandemiczną i wielkość naszej kaplicy przyjmujemy dzieci tylko z naszej parafii.

5. Siostry Służebniczki przesyłają zaproszenie na weekend ze Słowem Bożym dla dziewcząt pt. "Pytania Jezusa" (szczegóły na plakacie).

6. Ksiądz Arcybiskup Marek Jędraszewski zachęca do udziału w ogólnopolskich rekolekcjach Oddanie33. Rekolekcje trwają 33 dni i rozpocząć je można w dowolnym terminie. Posiadają pełną aprobatę Kościoła. Materiały oraz dokładny opis rekolekcji dostępny jest na stronie: www.oddanie33.pl.

7. W przyszłą niedzielę, 27 września, w Kościele będziemy obchodzić 106. Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy oraz Światowy Dzień Turystyki.

Wszystkim Parafianom, Gościom i Sympatykom
życzymy zdrowia i Bożego błogosławieństwa.