header logo

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

29. Niedziela w ciągu roku - 22 października 2023 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Św. Jana Pawła II, patrona Krakowa oraz województwa małopolskiego. Rozpoczyna się także tydzień misyjny.

2. Dziękujemy za ofiary złożone z okazji 3. niedzieli miesiąca. Na składkę zebrano 4930 PLN oraz 100 dolarów, a na konto parafialne w tym miesiącu wpłynęło 6550 złotych. Od poniedziałku rozpoczną się dalsze prace przy pokryciu dachu blachą oraz wykończeniu wieży tak, aby nie trzeba było płacić za rusztowania. Koszt tych prac to ok. 400 tys. złotych. Prace przy konstrukcji dachu oraz blacha na dach zostały już wypłacone. Otrzymujemy także oferty na okna - szczegóły 5. listopada.

3. Pragniemy także podziękować za wsparcie Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia - w naszej parafii zebrano 2228 PLN.

4. Zbliżający się miesiąc listopad zaprasza nas do modlitwy za zmarłych. Wypominki roczne i jednorazowe przyjmowane są w zakrystii. Pragniemy przypomnieć, iż w naszej parafii wypominki czytamy przed Mszą o godz. 10:00 i 12:00; za dusze wypominane sprawowana jest także Msza Święta w każdy 3. piątek miesiąca. Kartki, na których możemy zapisać wypominanych zmarłych, znajdują się na stoliku obok gazet.

5. W nadchodzącym tygodniu (28 października) przeżywamy święto św. św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. W modlitwie pamiętamy o naszym księdzu wikarym.